Artykuł sponsorowany

Jakie elektronarzędzia Stihl sprawdzą się w użytku domowym?

Jakie elektronarzędzia Stihl sprawdzą się w użytku domowym?

Elektronarzędzia marki Stihl cieszą się dużym uznaniem wśród profesjonalistów, ale także coraz częściej wybierane są przez amatorów do zastosowań domowych. W ofercie tego niemieckiego producenta znajdziemy zarówno narzędzia spalinowe, jak i elektryczne, które sprawdzą się podczas prac ogrodowych, remontowych czy porządkowych. W tym artykule przedstawimy trzy kategorie elektronarzędzi Stihl, które warto mieć w swoim garażu lub warsztacie.

Uniwersalne elektronarzędzia od marki Stihl, które warto mieć

W pielęgnacji ogrodu nieocenione okażą się elektryczne kosy i podkaszarki Stihl, które umożliwiają szybkie i precyzyjne przycinanie trawy oraz innych roślin. Modele z linii FSA są lekkie, ciche i wydajne, dzięki czemu doskonale sprawdzą się na niewielkich działkach czy przydomowych ogródkach. Warto również zwrócić uwagę na pilarki łańcuchowe Stihl, np. model MSA 120 C-BQ, który jest idealny do cięcia drewna na opał czy przycinania gałęzi drzew. Dla osób posiadających większe powierzchnie zielone przydatna będzie także dmuchawa do liści BGA 45, która pozwoli na szybkie uprzątnięcie opadłych liści czy innych drobnych odpadów.

Istnieją różnorodne Stihl elektronarzędzia, które okażą się niezbędne podczas prac remontowych i budowlanych. Warto zwrócić uwagę na wiertarko-wkrętarki akumulatorowe, które charakteryzują się dużą mocą, długim czasem pracy na jednym ładowaniu oraz ergonomicznym kształtem. Dzięki nim wiercenie otworów czy montaż mebli stanie się znacznie prostsze. Kolejnym przykładem jest młotowiertarka TE 60-A36, która sprawdzi się podczas wiercenia w betonie czy kamieniu. Dla osób wykonujących prace związane z cięciem materiałów budowlanych przydatna będzie tarczowa piła ręczna Stihl TS 410, która pozwoli na precyzyjne cięcie różnego rodzaju materiałów, takich jak beton, cegła czy płyty chodnikowe.

W ofercie Stihl znajdziemy również urządzenia przeznaczone do porządkowania i czyszczenia. Jednym z nich jest odkurzacz uniwersalny SE 62, który sprawdzi się zarówno w garażu, warsztacie, jak i w domu. Dzięki dużej mocy ssącej oraz możliwości odsysania zarówno suchych, jak i mokrych zabrudzeń, ten odkurzacz ułatwi utrzymanie czystości w każdym pomieszczeniu. Warto również zainwestować w myjkę ciśnieniową Stihl, np. model RE 110, który pozwoli na skuteczne i szybkie czyszczenie powierzchni zewnętrznych, takich jak elewacje, tarasy czy podjazdy.