Wyposażenie gastronomiczne – postaw na sprawdzone rozwiązania!

Sukces finansowy każdego lokalu gastronomicznego, niezależnie czy chodzi o ekskluzywną restaurację, czy tylko zwykły bar typu fast food, zależy nie tylko do dobrej lokalizacji, menu, kunsztu kucharzy czy dekoracji, ale także od wyposażenia technicznego kuchni i jakości urządzeń gastronomicznych. Dlatego warto w tym zakresie postawić na sprawdzoną markę, taką, jaką jest Revolution.

Wyposażenie gastronomiczne

Aspekt wyposażenia technicznego kuchni w wielu restauracjach, barach, stołówkach szkolnych czy hotelach jest bardzo często traktowany nieco po macoszemu, a to przecież od jakości i klasy urządzeń gastronomicznych zależy nie tylko komfort pracy kucharzy, ale także smak potraw – a ostatecznie zadowolenie gości. Ponadto wszystkie rozwiązania w kuchni muszą spełniać surowe przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki dobrze rozplanowanej kuchni wyposażonej w nowoczesne urządzenia można znacznie przyśpieszyć proces gotowania oraz wydawania posiłków. To wszystko sprawia, że warto w tym zakresie postawić na nowoczesne i sprawdzone rozwiązania.

Revolution

To młoda polska, dynamicznie rozwijająca się marka na rynku wyposażenia gastronomii. To jednocześnie duża internetowa hurtowania, działająca pod adresem revolution.pl, w której profesjonaliści znajdą wszystko to, co niezbędne, w nowoczesnej kuchni. Sprzęt, jaki właściciele restauracji, barów, stołówek szkolnych czy hotelowych mogą zamówić w sieci praktycznie od ręki, charakteryzuje się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także wyjątkową estetyką. Wiemy, że w kuchni liczy się nie tylko wygląd gotowych potraw, ale także urządzeń stanowiących wyposażenie kuchni. W miłym dla oka otoczeniu praca idzie szybciej i składniej.

Kompleksowa oferta

W asortymencie hurtowni klienci znajdą praktycznie wszystkie urządzenia, które niezbędne są do wyposażenia sprawnie działającej kuchni. Sercem każdej kuchni jest piec, dlatego posiadamy w ofercie nie tylko piece konwekcyjno – parowe, ale także piece piekarniczo – cukiernicze. Propozycja dotycząca garnków, rondli czy patelni zadowoli nawet najbardziej wymagających szefów kuchni. Jeśli zaś chodzi o urządzenia mechaniczne ułatwiające pracę, to tutaj paleta jest równie szeroka, począwszy do wszelkiego typu zmywarek o różnym przeznaczeniu, a skończywszy na profesjonalnych urządzeniach do obróbki mechanicznej (mięsiarki, nadziewarki, szatkownice, krajalnice, miksery itp.) i termicznej (grille, maszyny do popcornu, kuchnie gazowe, piece do pizzy).

Jakość i cena – to atuty Revolution

Dzięki bliskiej współpracy z uznanymi na rynku producentami i dystrybutorami urządzeń gastronomicznych, naszym klientom możemy zaoferować sprzęt najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Zdajemy sobie sprawę, że innej klasy urządzeń potrzebują właściciele małych barów na prowincji, a innej właściciele renomowanych restauracji w Warszawie czy innych dużych miastach w Polsce (Wrocław, Łódź, Kraków, Poznań czy Gdańsk), dlatego nasza oferta jest zróżnicowana. Wszystkie sprzedawane urządzenia objęte są 2 – letnią gwarancją. A co najważniejsze, klienci mogą liczyć na pełne wsparcie techniczne, firma Revolution dysponuje siecią serwisów na terenie całego kraju.

www.FajnyBiznes.pl: www.FajnyBiznes.pl

Tekst byl ciekawy? Udostepnij go!

Czekamy na Twój komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *