Namioty reklamowe stałociśnieniowe – doskonała forma reklamy?

Namioty reklamowe stałociśnieniowe to doskonałe namioty składające się z innowacyjnej, lekkiej oraz praktycznej także niezwykle mocnej konstrukcji. Doskonale sprawdzają się podczas eventów, w rozmaitych warunkach oraz na różnorodnym terenie. Nie musisz się niepokoić, gdy dostęp do prądu jest niemożliwy czy ograniczony, do rozłożenia namiotu nie będziesz go potrzebował. Rozciągnięcie namiotu jest nieskomplikowane oraz zajmuje jednej osobie wręcz parę chwil. Namiot ze wszystkimi niezbędnymi urządzeniami opakowany jest w lekką torbę przewozową.

Od koloru do wyboru – innowacyjne namioty reklamowe

Namiot tworzą cztery oddzielne elementy, z jakich każdy przepełniony jest powietrzem. Poszycie stałociśnieniowego namiotu to ścianki mocowane za pomocą zamka błyskawicznego (dostępne są w rozmaitych modelach – ścianki całkowite, z pionowym zamkiem lub oknem), i również daszek dodatkowo składniki dodatkowe. Namioty także dostępne są w rozmaitych typach wielkościowych, dzięki temu możesz dobrać właściwą przestrzeń dla twojej spółki, w zależności od eventu, na którym chcesz rozwinąć namiot lub funkcji którą ma pełnić. Ponadto namiot zaopatrzony może zostać w pokrycie stałociśnieniowe, jakie spełnia funkcję dodatkowej przestrzeni reklamowej i praktycznej namiotu. Zadaszenie i ściany można ustawiać w tym samym czasie. Nie wydłuża to czasu rozwinięcia namiotu. Namioty stałociśnieniowe mają dużą zaletę, którą jest możliwość łączenia ich ze sobą za pomocą łącznika, dzięki temu możemy swobodnie zmieniać ich wielkość w zależności od potrzeb konkretnego wydarzenie.

Doskonała reklama – namioty reklamowe

Namiot reklamowy stałociśnieniowy to doskonała przestrzeń reklamowa, dzięki możliwości zadrukowania ścianek, zgodnie z poszczególną grafiką. Jak mówi jedno znane hasło – ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia. Opracuj własny plan, nie bój się zastosować odcieni oraz spraw, że Twój wyjątkowy namiot wyróżni Cię z tłumu.

Specjalistyczny zestaw montażowy

Podczas zakupu namiotu (na przykład w sklepie inventini.com), dostajesz standardowy zestaw, w którego skład wchodzi instrukcja obsługi, pompka ręczna, szpilki oraz linki odciągowe, młot i futerał transportowy. O nic nie musisz się niepokoić. Nic nadzwyczajnego nie jest niezbędne.

Właściwy wybór na każdą okazję

Namiot stałociśnieniowy z powodzeniem zastosujesz na wszystkich wydarzeniach, eventach, konferencjach, targach, zabawach, szkoleniach, piknikach lub balach. Bez względu na panujące warunki atmosferyczne namiot bez problemu uchroni twoją załogę oraz sprzęt przed wiatrem, słońcem lub deszczem. Bez problemu rozstawisz go na utwardzonym podłożu, deptaku, asfalcie, parkingu lub na piasku czy trawie.

www.FajnyBiznes.pl: www.FajnyBiznes.pl

Tekst byl ciekawy? Udostepnij go!

Czekamy na Twój komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *