Na jakich zasadach firma może otrzymać kredyt?

Posiadanie oraz prowadzenie działalności gospodarczej to ogromne wyzwanie. Trzeba mieć wiedzę i umiejętności, zapał, ciekawość świata biznesowego oraz wykazywać się dużą odpowiedzialnością przy podejmowaniu ważnych decyzji. Bez wątpienia zagadnieniem istotnym jest wybór finansowania oraz idealnych warunków umownych. Obecnie banki wprowadzają coraz więcej ofert dla przedsiębiorców w trudnej sytuacji finansowej, jednak tylko niewielka część to atrakcyjne i bardzo korzystne produkty. Aby nie wpaść w tarapaty i nie ponosić konsekwencji pochopnych działań trzeba zachować ostrożność i nie ulegać emocjom. W jaki sposób znaleźć kredyt idealny? Czy początkujące i niedoświadczone firmy mają szansę na uzyskanie tak potrzebnych pieniędzy?

Przede wszystkim należy powiedzieć, że przedsiębiorca poszukujący wsparcia materialnego musi pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Przede wszystkim rozsądek, powściągliwość, szczegółowa analiza dostępnych propozycji, prośba o pomoc specjalisty finansowego (według uznania), opinie pozostałych klientów, sytuacja firmy (miesięczne przychody, wysokość zadłużenia, perspektywy na przyszłość) oraz przeczucie i własna intuicja. Jeszcze trudniej jest właścicielom, którzy dopiero rozpoczynają przygodę biznesową, mają trudny start i obawiają się o najbliższe miesiące. Na szczęście dla nich też znajdzie się rozwiązanie.

Idea Bank jest chyba jedyną instytucją, która posiada tak dopasowane i satysfakcjonujące propozycje. Spełniają oczekiwania nowych działalności gospodarczych, tych z wieloletnim stażem, małych, dużych, międzynarodowych i lokalnych. Wśród dostępnych produktów dwa zasługują na ogromne uznanie oraz rozgłos wśród zainteresowanych finansowaniem. To po pierwsze pożyczka bezzwrotna (http://www.ideabank.pl/pozyczka-bezzwrotna), dzięki której może dojść do anulowania spłaty zadłużenia, jeśli odsetki będą wpłacane systematycznie. Do dyspozycji przedsiębiorcy jest nawet 25 000 zł oraz możliwość rozłożenia rat na 120 miesięcy. Natomiast druga opcja do kredyt dla firm (http://www.ideabank.pl/kredyt-na-start-plus-rok-bez-zus) młodych (nawet od pierwszego dnia po rejestracji), które potrzebują pieniędzy na rozwój i zakup podstawowego sprzętu. Po zawarciu umowy płatności na rzecz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zostają wstrzymane na rok. Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie na rachunek bankowy firmy może trafić nawet 350 000 zł.

Reasumując, warunki kredytowe są coraz lepsze i osiągalne nawet dla przeciętnych właścicieli niewielkich biznesów. Nie muszą uczestniczyć w długotrwałych procedurach, przedstawiać wielu różnych dokumentów oraz oczekiwać miesiącami na decyzję. Idea Bank rozumie potrzeby przedsiębiorców, stara się oszczędzać cenny czas i oferować produkty pozbawione wszelkiego ryzyka.

www.FajnyBiznes.pl: admin

Tekst byl ciekawy? Udostepnij go!

Czekamy na Twój komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *