Jak sprawnie wystawiać dokumenty sprzedażowe i magazynowe?

Mikro i małe firmy, niezależnie od profilu prowadzonej działalności, poszukują rozwiązań, które i uproszczą ich funkcjonowanie. Dla wielu firm kluczowe jest usprawnienie prowadzenia gospodarki magazynowej. W tym obszarze najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie ze specjalnego oprogramowania do fakturowania i magazynu, jakie proponuje firma Streamsoft.

Firmy, które w swojej strukturze działalności posiadają magazyn, starają się w jak najbardziej możliwy sposób udoskonalić jego funkcjonowanie i uprościć wszelkie prowadzone w nim czynności. Usprawnienie gospodarki magazynowej jest kluczowe dla dalszego rozwoju biznesu, w tym szczególne dostosowanie asortymentu do preferencji klientów, niezależnie czy jest to firma usługowa, handlowa, czy produkcyjna. Większość firm, aby móc włączyć się do konkurowania na rynku na wysokim poziomie szuka rozwiązań w informatyzacji. Jednym z takim rozwiązań jest program Ewa – fakturowanie i magazyn, wchodzący w skład popularnej serii oprogramowania dla mikro i małych firm Streamsoft PCBiznes.

Program Ewa to idealne narzędzie przeznaczone do fakturowania i prowadzenia gospodarki magazynowej. Firma Streamsoft, która od ponad dwóch dekad proponuje ciekawe rozwiązania informatyczne dla rozwoju biznesu w Polsce, zaopatrzyła program Ewa w najbardziej korzystne rozwiązania umożliwiające przede wszystkim wystawianie dokumentów sprzedażowych, zakupowych oraz magazynowych. Program pozwala ponadto na prowadzenie kartotek kontrahentów i kluczowych klientów, a także ewidencję towarów i usług. Ewa w zależności od dostępnych wersji (Mini, Midi, Max) może również generować zestawienia i raporty mówiące o finansowej kondycji przedsiębiorstwa, kontrolować stan magazynowy, obsługiwać drukarki fiskalne, wspierać przeprowadzanie inwentaryzacji, współpracować ze skanerami kodów kreskowych, prowadzić bank czy realizować wezwania do zapłaty.

Korzystając z programu Ewa wystawianie odpowiednich dokumentów sprzedażowych czy magazynowych staje się łatwiejsze i szybsze. Firma dzięki temu zoptymalizuje nakłady czasu i pracy, co umożliwi jednocześnie zwiększenie zysków. Program Ewa dostępna jest samodzielnie jak również w pakiecie z programem kadrowo-płacowym Aga i aplikacją księgową Ala z linii produktowej PCBiznes. Więcej o możliwościach pakietów oraz poszczególnych programów linii PCBiznes można dowiedzieć się na stronie www.pcbiznes.pl. Jest również możliwość ściągnięcia ze strony darmowej 60-dniowej aplikacji, z pełnym wsparciem technicznym podczas korzystania z bezpłatnej wersji.

www.FajnyBiznes.pl: admin

Tekst byl ciekawy? Udostepnij go!

Czekamy na Twój komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *