Duraframe – ramki magnetyczne w Twoim biurze

Ramki magnetyczne to innowacja, która pomoże Ci ożywić wystrój i lepiej zorganizować przestrzeń biurową.

Wystrój biura

Biuro powinno być przede wszystkim funkcjonalne, ale i zapewniać komfort pracy, poprzez wytwarzanie przyjaznej atmosfery. Odpowiada za to wiele czynników. Jednym z nich, z całą pewnością jest wystrój pomieszczeń biurowych. Z jednej strony, istotne są takie detale jak użyta kolorystyka, pewna estetyczna spójność, miły oku design, z drugiej – dla pracowników znaczenie ma sposób prezentacji informacji, które powinny być ogólnodostępne. Istotna jest pewna ich przejrzystość i uporządkowanie. Dlatego warto umieścić różnego rodzaju informacje w eleganckich, magnetycznych ramkach.

Duraframe

Duraframe to ramki, magnetyczne, idealne do umieszczenia na gładkich, twardych powierzchniach. Ponieważ są one samoprzylepne lub mocowane na rzepach, nie wymagają używania dodatkowych środków to zamocowania ich – gwoździ, klejów czy taśm, dzięki czemu, powierzchnia, na której umieszczamy ramkę, nie ulega zniszczeniu. Ze względu na dostępność różnych rozmiarów ramek, szerokie jest ich zastosowanie.

Plakaty

Seria Duraframe Poster idealna jest do wykorzystania celem powieszenia plakatu w formacie A2 lub A1. Jest to rozwiązanie dużo wygodniejsze niż użycie typowej antyramy. Przede wszystkim, ramka magnetyczna nie może się rozbić, jak szyba. Duraframe bez problemu „udźwignie” poster. Jeśli więc chcemy ożywić wystrój biura, warto zainwestować właśnie w taki sposób prezentacji plakatów.


Duraframe Poster

Duraframe Grip

Ta seria ramek w formacie A4, nadaje się do prezentacji informacji na powierzchniach tekstylnych, takich jak panele tekstylne i akustyczne. Przednia strona ramki jest podnoszona, dzięki czemu wymiana prezentowanych materiałów informacyjnych jest bardzo prosta. Zastosować ramkę można oczywiście w układzie pionowym i poziomym. Od innych serii Duraframe wyróżnia ją sposób mocowania – na rzep. Dzięki różnym metodom przymocowywania ramek, możliwe jest umieszczanie ich na tak zróżnicowanych powierzchniach.

Dla miłośników fotografii

Wiele osób pracuje w tak zwanym „open space”, nie posiadając w zasadzie biura do zagospodarowania „na wyłączność”. Wtedy za komfort pracy odpowiada sposób zorganizowania biurka, przy którym siedzimy. W tym wypadku, pomocne mogą być produkty z serii Fotoframe Desk. Działają one na takiej zasadzie jak inne magnetyczne ramki producenta – dzięki podnoszonej przedniej części, wymiana zdjęć jest prosta. Te ramki można jednak nie tylko przyczepić do powierzchni gładkich, ale także postawić na biurku w pionie, bądź poziomie.

Przede wszystkim funkcjonalność

Ciekawą serią produktów jest także Duraframe Note. Ramkę stanowi w zasadzie tylko „kontur”, w związku z czym nie jest przykryta właściwa powierzchnia kartki umieszczonej wewnątrz niej. Umożliwia to na przykład umieszczenie w Duraframe listy, na której pracownicy mają składać podpisy, czy harmonogramu czynności, do wykonania których wpisać mają się poszczególne osoby. Ramka ma pojemność do pięciu kartek A4, a także uchwyt na długopis z klipsem, co dodatkowo zwiększa jej funkcjonalność.

Warto rozważyć zaopatrzenie się w ramki Duraframe. Mogą one pełnić wiele funkcji w każdym biurze, pozwalając jednocześnie na zachowanie estetyki miejsca.

www.FajnyBiznes.pl: admin

Tekst byl ciekawy? Udostepnij go!

Czekamy na Twój komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *