Chorofil – skuteczne oczyszczenie organizmu

Lato będzie takim czasem, gdy można postawić na oczyszczenie organizmu i na pewno będzie to dobra decyzja. Organizm oczyszczony będzie zdrowy. Znikną blokady, łatwiej będzie się regenerować i naprawiać. Istnieje jednak warunek, o którym nie można zapominać a więc skuteczne oczyszczenie. Oczyszczone ciało stanie się sprawne, dobrze trawi i przyswaja, a właściciel ma dużo energii. Słabość i choroba nie będą znajdować oparcia w czystym i dobrze odżywionym organizmie, opuszczają go.

Jak się oczyścić?

Wydaje się, że najlepszym wyborem będzie chlorofil, który znajduje się w zielonych częściach roślin. Od czasów starożytnych był on traktowany jako cudowny uzdrowiciel. Odpowiada za transportowanie dużych ilości tlenu, w ten sposób wspiera bakterie aerobowe. W ten sposób im więcej go spożywamy tym w lepszym stanie jest nasza flora jelitowa i lepsze będzie zdrowie. chlorofil jest niekiedy nazywany żywą krwią roślin.

Lato sprzyja oczyszczaniu organizmu.I bardzo dobrze. Oczyszczony organizm to zdrowy organizm. Znikają wszystkie blokady i organizm potrafi sam się regenerować i naprawiać, on najlepiej wie, jak to zrobić. Istnieje jednak ten jeden warunek – musi być oczyszczony.

Czym jest chlorofil?

Jest to barwnik, który znajduje się w zielonych częściach roślin, algach, sinicach. Chlorofil jest nazywany słonecznym barwnikiem, ponieważ może odpowiadać za absorbowanie energii słonecznej. Znajdzie się między innymi chloroplastach, które są charakterystyczne dla organelli komórkowych. Chlorofil ma działanie wzmacniające, przyspiesza przemianę materii, dodatkowo razem z żelazem będzie działał korzystnie w anemii. Doraźnie będzie dobry w zapobieganiu niedoborowi witaminy B12. Odpowiada on za niszczenie bakterii gnilnych, regeneruje florę bakteryjną w przewodzie pokarmowym. Neutralizuje przykre zapachy stolca, moczu czy zapach potu ciała i z ust.

Oczyszczające działanie chlorofilu

– będzie usuwał szkodliwe toksyny

– niszczy pierwiastki ciężkie w organizmie

– zatrzymuje działanie czynników prowadzących do raka

– oczyszcza wątrobę

– oczyszcza jelita

– działa jak dezodorant dla naszego wnętrza, usuwa zły zapach działa.

Przeciwzapalne działanie chlorofilu

– skutecznie chroni przed stanami zapalnymi jamy ustnej

– leczy stany zapalne skóry i stawów

– leczy żylaki

Regenerujące działanie chlorofilu

– oczyszcza i buduje krew, zwiększa krzepliwość

– odnawia tkanki

– poprawia pracę tarczycy

– poprawia pracę wątroby

– rozwija korzystne bakterie w jelitach

– buduje witaminy E, A, K.

– zmniejsza zapotrzebowanie na insulinę

– neutralizuje złe działanie białka

– łagodzi problemy z astmą

Występowanie chlorofilu

Chlorofil występuje w zielonych warzywach, szczególnie tych, które charakteryzują się wysoką zawartością tlenu. Zielenina to najbardziej zasadowe pożywienie. Duże ilości chlorofilu znajdują się między innymi w lucernie

Lucerna

Lucerna siewna to jedno z najlepszych źródeł chlorofilu, cennych witamin, enzymów i białka. Dzięki systemowi korzeniowemu ma również liczne minerały, które absorbuje z powierzchni ziemi. Badania pokazują, żę pozwala ona chronić się przed substancjami, które powodują raka. Roślina znana jest ponad 2 tysiącleci i powszechnie wykorzystywana jako cudowne ziele. Obecnie określana jako doskonałe źródło chlorofilu. Jest polecana między innymi dla kobiet w okresie menopauzy oraz jako środek działający profilaktycznie w zakresie leczenia raka piersi. Jest to również środek powszechnie określany jako produkt działający odtruwająco, pozwala na pokonywanie stanów zapalnych w organizmie.

Inni odwiedzili również: gwiezdnesufity.pl

www.FajnyBiznes.pl: www.FajnyBiznes.pl

Tekst byl ciekawy? Udostepnij go!

Czekamy na Twój komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *